HACI
Rüya tabirleri, haci görmek güzel söz isitmek demektir. Haci oldugunu görmek rüya tabirleri, hiç beklemedigi bir yerden kismeti var demektir.Altindan kalkamayacaginiz islerin sorumlulugunu aldiginizi bu islerin sonunda çok zor durumda kalacaginizi bildirir.

HAKSIZLIK
Rüyasinda kendisine haksizlik yapildigini görmek tam aksine iyilik görür. Fakat baskasina haksizlik yapmis demektir. Onun çevresindeki insanlarin tavsiyelerine itimat etmesi gerektigi demektir.

HALI
Rüyasinda hali gormek, zenginligin ve bollugun haber verir. Hali, varlikli arkadaslara sahip olacaginizi belirtir. Hali üzerinde yürüdügünü görmek, mutlu olacaginizi isaret eder.

HAMILELIK
Rüyasinda hamile oldugunu gören, mutsuz bir evlilik hayatiniz olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve saglikli bir çocuk sahibi olacak demektir.

HAMUR
Rüyasinda  hamur yogurdugunu gören kimse, kendi gayreti sayesinde basarili olacak demektir. Tek basina girisim yaparak arzu ettigi konuma gelecegini isaret eder. Rüya tabirleri Hamur mayalamak aileden aldigi parayi, sermayeyi artiracak islami rüya tabirleri ve bir servet sahibi olacak anlamindadir. Hamur kizartmak rüya tabirleri, murada ermek demektir.

http://islamiruyatabiri.net

HANÇER
Rüyada hançer güç, kuvvet anlamina gelir. Elinde hançer oldugunu görmek rüya tabiri , kisi güçlenir. Elindeki hançeri islami rüya tabirleri kendine saplayan, isle ilgili hata islemis demektir. Baskasina saplayan, bir iyilik yapar ve karsiligini alir anlamindadir. Pasli hançer kisinin inat, huysuzluk nedeniyle çevresindekilerle arasinin bozulacagini haber verir.

HAP
Hap içtiginizi gördüyseniz, çok agir sorumluluk üstleneceginiz, ancak yeteri karsiligini alacaksiniz demektir.

HAPIS
Ugursuzluk ve
mutlu olamamak anlamina gelir. Hapishaneden birinin çiktigini görmek, sevinmek anlamina gelir.

HARABE
Harabe rüyalari iki farkli sekilde yorumlanir. Harabede oldugunu gören kimsenin bütün ümidi yok olur. Kismeti kapanir. Evinde türlü sikinti, bela ortaya çikar. Harabeden çikan kimse, sikintilari asmis karanliklari geride birakmis demektir. Yeni bir hayata baslamak anlamindadir.

HARITA
Is hayatinizda caninizi sikacak bazi degisiklikler olacak. Fakat kisa sürede isler yoluna girecek.

HASTA
Rüyasinda hastalandigini görmek sagligin iyi oldugunu anlatir. Pek nadir hastalik rüyasi oldugu gibi çikar. Hasta olarak yattigini gören yola gidecek demektir..

HAVUÇ
Bir yerde havuç topladigini gören kimse çok çalismasina ragmen az para kazanir demektir. Fakat rüyasinda havuç satin alan islerini kolaylikla yoluna koyar ve para sikintisi çekmez anlamindadir. Havuç yemek mide ve karacigerle ilgili bir hastaliga yorumlanir.

HAVUZ
Içinde temiz su bulunan bir havuza baktigini görmek geleceginin çok parlak olmasina yorulur. Fakat içindeki su kirli, bulanik ve yosunluysa geçmiste kaldigi sanilan sorunlar, kavgalar tekrarlanacaktir. Bu yüzden hayal kirikligi da yasayabilir.

HAYVAN
Rüyada bir sürü hayvan görmek, asiklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakinda olacak dügünü haber verir.

HEDIYE
Birinden hediye aldigini görmek, ask yasaminda hem de is yasaminda sansli ve mutlu olacaginizi haber verir.

HELVA
Helva rüyalari daima helal, hayir isi, yardim olarak yorumlanir.Rüyasinda helva aldigini gören kisi pek çaba sarf etmeden iyi kazanç elde edecektir. Helva pisirdigini gören biraz çabayla büyük kismeti yakalar anlamindadir. Genis kapta helva yapip dagitan hayir yapmayi seviyor demektir.

HEMSIRE
Büyük bir sorununuzu asabilmek için baskalarinin yardimini alacaksiniz demektir.

HEYKEL
Isinizi degistirecek daha iyi bir ise gireceksiniz demektir

HIRSIZ
Bazi hasimlariniz var demektir. Evinizin soyuldugunu gördüyseniz, bazi sikintilar yasadiktan sonra amaçlariniza ulasacaksiniz anlamindadir. Kendinizin hirsiz oldugunu gördüyseniz, isleriniz ters gidecek. Hirsiz kovaliyor ve yakaliyorsaniz, hasimlariniza galip geleceksiniz demektir.

HIZMETÇI
Dertli günlerden sonra, maddi açidan rahata ereceksiniz anlamindadir.

HOROZ
Rüyada horoz görmek çok iye yorulur. Horoz dertlerin geçecegini bildirir. Horoz ayrica güçlü elinde türlü imkan bulunan biri olarak ta yorumlanir.

HUBUBAT
Rüyada görülen bugday basaklari kazancin artmasina, çavdar, yulaf veya arpa görmek ya da pazardan almak veya evde yemek ev yasantinizda bazi pürüzleri bildirir.

HURMA
Rüyada hurma almak ve yemek, helal kazanca, kuru hurma hastaliklarin derman bulacagina ve eglenceli zaman geçirmek anlamina gelir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: